BC Elva/CHK naiskond alustab teekonda esiliiga finaalpääsu nimel

Naiste esiliigas on põhiturniiri mängudega jõutud lõpusirgele ning BC Elva/CHK lõpetas teisel kohal. Nüüd ootavad ees veerandfinaalid.

Veerandfinaalis läheb BC Elva/CHK (4-2) vastamisi põhiturniiril seitsmendaks jäänud Pärnu Spordikooliga (1-5). Põhiturniiril võidu kindlustanud Audentese Spordiklubi teenis pääsu otse poolfinaali.

BC Elva/CHK võistkonna peatreeneri Timo Eichfussi sõnul on ajad piirangute tõttu olnud keerulised ja lühikese ajaga on tulnud mäng uuesti käima saada. “Arvan, et oleme eesootavateks lahinguteks valmis ja meie eesmärk on jõuda esiliiga finaali. Naised on olnud tublid ning leidnud töö ja pere kõrvalt selle aja, et saaksime koos treenida ja mängudel käia, selle eest võtan nende ees küll mütsi maha,” selgitas Eichfuss.

Teistes veerandfinaalides kohtuvad omavahel Rapla Korvpallikool ja Keila Korvpallikool ning Luunja vald ja Narva PSK.

Esiliiga veerandfinaalides mängitakse kahe mänguni, kus esimene on madalama asetusega naiskonna koduväljakul ning teine mäng kõrgema asetusega võistkonna kodusaalis. Nelja võistkonnaga finaalturniir peetakse tänavu 5.-6. juunil Paides.

Täpne veerandfinaalide ajakava on veel selgumisel ning põhiturniiril on jäänud mängida viimane kohtumine, kui eesootaval laupäeval lähevad vastamisi Narva PSK ja Audentes.

Vaata mängude ajakava siit: http://www.basket.ee/et/naiste-amatoor-liiga/144/ajakava-ja-tulemused/