Lõuna regiooni Rahvaliigasse saab registreerida 23. septembrini!

Lõuna regiooni Rahvaliiga korraldaja BC Elva teatab, et võistluste registreerimise aega on pikendatud 23. septembrini. Võistlused toimuvad 1. oktoobrist 30. maini Elva spordihoones ning neile saab registreeruda BC Elva kodulehel.

BC Elva spordijuht Timo Eichfuss ütles, et praeguseks on Rahvaliigasse registreerunud üheksa võistkonda. „Ootame võistlustele veel võistkondi, mistõttu pikendasime ka registreerimise aega.“

Lõuna regiooni Rahvaliiga võistlused toimuvad 26. septembrist 30. maini Elva spordihoones ning mängud toimuvad pühapäeviti. Liigas osalejad saavad mängudel vee A. Le Coqilt ning peale selle loositakse klubide vahel välja muid auhindu. Liiga esimesed saavad karikad ja medalid.

„Rahvaliiga finalistid (kaks meeskonda) saavad õiguse tõusta järgmiseks hooajaks meeste Saku II liigasse,“ ütles Eichfuss ja lisas, et seda aga siis, kui meeskond vastab EKL-i kehtestatud Saku II liigas osalemise üldistele eeltingimustele. Kaks meeskonda mängitakse välja Põhja ja Lõuna vahel, info selles osas veel täpsustub.

Rahvaliigas ei saa osaleda 2020/21 hooajal meeste Eesti-Läti korvpalliliigas, meeste Saku I liigas ja meeste Saku II liigas osalevad mängijad. Piirang ei kehti (U19) 2002. aastal ja hiljem sündinud mängijatele.

Rahvaliiga võistlustele saab registreeruda BC Elva kodulehel https://www.bcelva.ee/optibet-louna-eesti-rahvaliiga/ või e-post: priit@bcelva.ee

Lisainfo:

Timo Eichfuss, BC Elva spordijuht
timo@bcelva.ee või 51 22 309

Priit Värv, BC Elva juhatuse liige
priit@bcelva.ee või 51 49 508