Naiskonnal 4. koht Karika võistlustel

19. detsembril mängiti Tartus naiste Karika kolmanda koha ning esimese koha mängud. BC Elva CHK/Tartu Ülikooli naiskond mängis pronksimängus Tallinna Ülikooli vastu ning pidid tunnistama vastaste paremust seisuga 54:95.

Elva naiskond jõudis Karika pronksimängu, kui jäädi kahe mängu kokkuvõttes alla Audentese SK naiskonnale -11 punktiga. Esimene poolfinaali mäng toimus Elva spordihoones 30. november kui Audentes võttis võidu seisuga 79:60.

Teises poolfinaalis võttis BC Elva naiskond võidu Audentese kodusaalis 79:71, kuid see polnud piisav, et jõuda finaali. Teises poolfinaali paaris jäi alla Tallinna Ülikool TalTach/Nordaidi naiskonnale seisudega 66:72 ja 56:66. Lõpp kokkuvõttes võitis TalTechi naiskond +16 punktiga.

Pronksimäng kulges esimesel poolajal üsna võrdselt, kui esimese veerandi võitis BC Elva CHK/Tartu Ülikooli naiskond 22:20 ning teine kaotati 11:23 ja poolajale mindi 10- punktilise kaotusseisuga. Naiskond üritas vahet väiksemaks saada teisel poolajal, kuid jõud ühel hetkel lõppes ning pealinlased said lõpuks 95:54 võidu ja riputati kaela kolmanda koha medalid.

Elva naiskonna parimad punktitoojad olid Mirjam Nikolai 22 punkti ja 9 lauapalliga ning Janeli Lilleallikult 10 punkti ja 4 resultatiivset söötu. Berta Lusbo lisas veel 6 ja Ereli Säde 5 punkti.

Tallinna Ülikooli resultatiivsemaks mängijaks osutus Laia Mesila-Kaarman 32 punkti ja 16 lauapalliga. Birgit Piibur ja Jane Svilberg toetasid 22 punktiga.

Naiste Karika võitjaks tuli TalTech/Nordaid naiskond kui Audentese SK naiskond alistati finaalis 72:59. MVP valiti võitja naiskonnast Sofia Kosareva.