Ajalugu on tehtud! BC Elva/CHK naiskond tegi võiduka debüüdi naiste karikavõistlustel.

Neljapäeval, 1. oktoobril alustati Naiste karikavõistluste turniiriga, millest võtab sellel hooajal osa rekordilised kaheksa naiskonda. Nende seas tegi oma debüüdi ka BC Elva/CHK naiskond, kes alistas tasavägises karikavõistluste avamängus Korvpallinaiskonna OSK.

Tallinnas Kristiine Spordimajas peetud kohtumises võttis BC Elva/CHK naiskond võidu numbritega 76:72.

Kui avaveerandi suutis kodus mänginud Tallinna klubi 9 punktiga võita, siis teine veerand kulges juba BC Elva/CHK taktikepi järgi ja poolajale mindi 39:37 Elva naiskonna eduseisul. Kolmas veerandaeg kulges tasavägiselt ja selle võitsid napilt 17:15 võõrustajad, seega viimasele veerandile mindi viigiseisul. Meie õnneks suutis Elva naiskond neljanda veerandi vastasest paremini mängida ja lõpuks mängu nelja punktiga võita.

BC Elva/CHK suurimaks skooritegijaks oli Janeli Lilleallik 23 punktiga (ühtlasi tabas ta ka 3 kaugviset), Laina Mesila-Kaarmann panustas võitu 18 punkti, naiskona kapten Mirjam Nikolai 15 punkti (12 lauapalli) ja Elva naistest enim mänguaega (30 min) teeninud Kätlin Korjus 8 punkti.

Agnes Kask (nr 5) realiseerimas 2 punkti. (Foto: Priit Värv)

Vastaste parimad olid Heila Rosenfeldt 26 puntkiga, Kerli Haas 16 punktiga ja Mari Saarniit ning Kadri Pärnpuu vastavalt 12 ja 11 punktiga.

BC Elva/CHK naiskond teeb oma järgmise mängu Naiste karikavõistlustel laupäeval 10. oktoobril kell 16:30 oma kodusaalis Elva Spordihoones.