Eesti Korvpalliliit kinkis Elva valla korvpallikogukonnale 100 palli

23. oktoobril avati pidulikult Elva tuliuus spordihoone. Suurejoonelisele avamispeole oli kutsutud spordihoone ehitusega seotud inimesi, Elva valla ja spordikogukonna tegelasi ning veel mitmeid külalisi üle Eesti. Elva korvpallikogukonna rõõmuks oli külaliste hulgas ka Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi, kes kinkis Eesti Korvpalliliidu poolt Elva korvpallikogukonnale 100 korvpalli.

Oma sõnavõtus tundis Korvpalliliidu peasekretär rõõmu selle üle, et Eestis on nüüdseks juures veel üks supervõimalustega spordisaal, kus muude sportimisvõimaluste kõrval saab harrastada ja näha ka tipptasemel korvpalli. Elva valla spordijuhile Madis Šumanovile kinkis ta Eesti Korvpall 100 sümboolikaga ja Eesti Korvpalliliidu presidendi Jaak Salumetsa autogrammiga korvpalli.

BC Elva korvpalliklubi tegevjuht Priit Värv tänas peasekretäri väga uhke kingi eest ja lubas, et pallid saab toimetatud Elva valla spordisaalidesse ja soojemal perioodil välja paigutatud korvpallikonstruktsioonide juurde.

Pildil vasakult BC Elva juhatuse liikmed Ramon Rantsus, Priit Värv, Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi, Elva valla spordijuht Madis Šumanov ja BC Elva korvpalliklubi spordijuht Timo Eichfuss. Foto: Jaak Jänes